
Сьогодні Україна відзначає Міжнародний день лікаря!
Бути лікарем в Україні – це бути Героєм! Вам доводиться жити і працювати в дуже нелегкий час: пандемію коронавірусу, період реформ системи охорони здоровʼя, а тепер – повномасштабне вторгнення. Ми цінуємо і пишаємося вами .
Бажаємо вам міцного здоровʼя та працювати під мирним небом України !




